پنج شنبه ۱۰ام خرداد ۱۴۰۳ - Thursday 30th May 2024

مهندس کامران میرزایی شهردار رودبار

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم رودبار سربلند باشیم

انتقاد شدید عیسی پوسانه سرپرست شهرداری رودبار از کنده کاری های رها شده توسط آب و فاضلاب در سطح شهر

سرپرست شهرداری رودبار با انتقاد شدید از کنده کاری های رها شده توسط آب و فاضلاب در سطح شهر گفت: چاله ها و حفاری های رها شده شهر رودبار داد مردم را بلند کرده است.

مهندس عیسی پوسانه، افزود: تخریب و از بین رفتن آسفالت معابر شهری موجب ایجاد ناهمواری‌های زیادی در شهر شده که علاوه بر اینکه چهره نازیبایی به شهر می‌بخشد، سلامت شهروندان و خودروهای آنان را نیز به مخاطره می‌اندازد.

وی با اشاره به آگاهی از توپوگرافی شهر رودبار، فرسودگی شبکه انتقال آب و ناکافی بودن اعتبارات بخش آب، اظهارکرد: از مشکلات و معضلات اطلاع داریم اما اینها نباید عاملی برای کم کاری و ایجاد دردسر برای شهروندان باشد.

سرپرست شهرداری رودبار خاطرنشان کرد: کیفیت نامناسب ترمیم حفاری ها و از طرفی دیگر زمان بر بودن ترمیم حفاری های مربوط به انشعابات آب و فاضلاب ایجاب می کند تا آب و فاضلاب شهرستان هر چه سریعتر نسبت به این مسئله چاره اندیشی نماید .

پوسانه با اشاره به عملیات گسترده آسفالت در سال های اخیر ابراز کرد: از ابتدای امسال تاکنون قریب به ۲۰۰۰تن آسفالت و روکش آسفالت در مناطق مختلف شهر انجام شده است اما یک کنده کاری کمتر از یک متر باعث می شود حلاوت آن از بین برود و این کارها نزد شهروندان دیده نشود.

تمامی حقوق مطالب برای “شهرداری رودبار “محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد. طرحی سایت ویروهاستینگ

Template Design:Dima Group