شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ اسفند 15, 1394 ساعت 13:00 |

احمدی فرماندار رودبار ، مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار،به همراه جمعی از رؤسای ادارات و نهادها با حضور در منزل مرحو م مریم صادقی دانش آموز ۱۳ ساله ای که اعضاء بدنش به سه نفر حیات دوباره بخشید دیدار و دلجویی کردند .

به گزارش روابط عمومی شهرداری رودبار عطایی شهردار رودبار ضمن عرض تسلیت به خانواده و بازماندگان  گفت : خداوند چیزی را که مقرر فرمود ما بندگان باید صبر و استقامت داشته و تسلیم به تقدیر و رضای الهی باشیم
ناصر عطایی افزود : امیدوارم خداوند این نوجوان را بیامرزد و این ایثار و از خودگذشتگی موجب آرامش روح مریم صادقی و ذخیره آخرت خانواده او گردد .

FARMANDARI RUDBAR (2)_0 FARMANDARI RUDBAR (1) FARMANDARI RUDBAR (2)

درباره نویسنده / روابط عمومی شهرداری رودبار

[ همه نوشته های روابط عمومی شهرداری رودبار → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.