شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ آبان 2, 1395 ساعت 20:07 |

yjmybi99vplybfrc8514

مهندس ناصر عطایی، شهردار رودبار اظهار کرد: حوزه اختیارات مدیران شهرداری به تناسب ماموریتشان نیست و این مسئله نارضایتی اجتماعی ایجاد کرده است.
وی در خصوص عدم تحقق درآمد پایدار شهری، اظهار کرد: برخلاف اقدامات مثبتی که از سوی دولت تدبیر و امید در رابطه با بحث مالیات بر ارزش افزوده داشتیم باید در شیوه توزیع قدرالسهم شهرداری‌ها تجدید نظر بشود.
عطایی تصریح کرد: این تجدید نظر در توزیع قدرالسهم شهرداری‌ها به ویژه که امروزه با رکود ساخت و ساز مواجه ایم ضروری تر به نظر می‌رسد
وی با بیان اینکه کمبود نقدینگی پیکره نحیف شهرداری‌ها را تضعیف کرده است، گفت: پیشنهاد این است که از محل اعتبارات دو درصد نفت و گاز و اعتبارات ملک و ارزش افزوده، قدرالسهم شهرداری‌ها کمی افزایش یابد.
شهردار رودبار در ادامه گسست و عدم تعامل بین نهادها را آفتی برای توسعه شهرها خواند و افزود: توسعه زیرساخت‌ها با مشارکت بخش خصوصی قابل تحقق است و باید نهادهای مختلف نهایت مهربانی را با بخش خصوصی در اجرای پروژه‌های خدمات رسان و درآمدی داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به مسئله پسماند گفت: در موضوع پسماند شهرداری رودبار خوب عمل کرده است و در حوزه آموزش و تفکیک از مبدا اقدامات خوبی صورت گرفته، اما استمرار این روند نیاز به تامین اعتبار دارد.
شهردار رودبار در خصوص تغییر نیروهای شرکتی به قراردادی، اظهار داشت: بسیاری از همکاران ما در شهرداری‌ها از سال‌های گذشته در شهرداری هستند و اگر بخشنامه‌ای که سازمان شهرداری‌ها در سال ۹۲ اعلام کرد ملاک قرار بگیرد، شهرداران اجازه خواهند داشت با همکاران خود بدون واسطه و به صورت مستقیم عقد قرارداد داشته باشند.
وی همچنین خواستار حمایت قضایی از شهرداری‌ها شد و گفت: بسیاری از املاک شهرداری‌ها فاقد سند مالکیت است که برای اثبات مالکیت نیاز به حمایت قضایی دارد.
عطایی همچنین بر تسریع در اعطای ماشین آلات به شهرداری‎های گیلان تاکید کرد و گفت: عمر بسیاری از ماشین آلات شهرداری‌ها بالاست و کارآیی چندانی در وقت خدمت رسانی و مقابله با بحران ندارند

درباره نویسنده / روابط عمومی

[ همه نوشته های روابط عمومی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.