شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ اسفند 23, 1395 ساعت 11:35 |

بار دیگر چهارشنبه‌سوری می آید؛ امسال هم روزهای باقیمانده تا چهارشنبه سوری مانند سال‌های قبل است، هشدارهای پلیس و دیگر مسئولان و دعوت‌ها برای رعایت احتیاط در مراسم چهارشنبه‌سوری. چهارشنبه‌سوری امسال اما یک فرق بزرگ با سال‌های قبل دارد، امسال مردم شهر رودباربه یاد شهدای آتش نشان«پلاسکو»وبه احترام آتش نشانان شهر رودبار از همدیگر می خواهند با پرهیز از انجام کارهای پرمخاطره، زمینه ای فراهم کنند تا آتش نشان ها در عملیات های پرخطر کم تری به مناسبت چهارشنبه آخر سال حضور پیدا کنند.
اگر در گذشته چهارشنبه سوری تنها آتش روشن کردن و پریدن از روی آن، دورهم بودن اقوام و دوستان، پخش آجیل و شیرینی، هدیه فرستادن به خانه تازه عروس، شکستن ظروف سفالی کهنه در کنار چشمه ها و پر کردن کوزه و ظروف تازه از آب، ادعیه خوانی و اجرای نمایش هاختم می‌شد امروزه به کارهای مخاطره آمیز و استفاده از مواد منفجره و محترقه تبدیل شده است.
در گذشته چهارشنبه سوری بر اساس آیین متفاوتی از آنچه که امروزه جوانان و نوجوانان به آن گرایش دارند، برگزار می شد و لذا ما باید به این آیین و رسوم گذشته خود بازگردیم تا ضمن احیای این مراسم به شیوه سنتی، مانع از خسارت های جانی و مالی ناشی از برگزاری خطرناک چهارشنبه آخر سال شویم.
بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده در طرح استقبال از بهار و همچنین شب چهارشنبه آخر سال و در راستای پیشگیری از حوادث پیش بینی نشده،با استقرار خودروها به همراه تجهیزات کامل و نفرات در میادین و مراکز شهر و همچنین نقاط حساس بازارشهر رودباردر خدمت شهروندان خواهیم بود.
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رودبار
کانال تلگرام شهرداری رودبار
@ruodbar💯
@ruodbar💯

درباره نویسنده / روابط عمومی

[ همه نوشته های روابط عمومی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.