شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ فروردین 3, 1396 ساعت 14:24 |

نوروز آغاز خرد و دانش ایرانیان است ،اندیشه ی زیبای نوروز لطف وعنایت الهی برملت بزرگ وجهان بشریت و وعده ی حاکمیت زیبایی ها وارزش ها وتجلی کمال خواهی وتعالی جویی انسان است.
بهار نشانه‌ی آغاز و تحول، فصل نو شدن و تولد دوباره و فرصتی مناسب برای بستن عهدی محکم برای رسیدن به شهری آباد و زیبا است، ان شاء الله در سال جدید با قاطعیت و پشت کار، تلاش خواهیم کرد به امید آن که در سایه ی همدلی و همراهی همه ی شهروندان و مسوولین، در شهری با اخلاق تر، زیباتر، ایمن تر، توسعه یافته تر و شاداب تر از امروز به استقبال بهار بنشینیم و حالی احسن از امروز داشته باشیم
مردم شریف ومتدین رودبار در سالی که گذشت در مدیریت شهری با تمام توان کوشیدیم که وظایف محوله را به نحو احسن و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری وسیاست های اجرایی دولت تدبیر وامید به سرانجام مطلوب برسانیم, حال در پایان سال ۹۵ ازشما شهروندان گرامی خواستاریم درراه سخت خدمتگزاری در سال جدید یارو یاورو رهنمای ما باشید.
اینجانب به نوبه خود این جشن ملی دانش بنیان را، که رستاخیز زیبای هستی است، به همه مردم ایران زمین خجسته باد گفته و امیدوارم سالی پر از آگاهی و دانش و بینش را آغاز نماییم و همچون نیاکان فرهیخته مان باورها، آیینها و آداب و رسوم خود را با خرد و دانش همراه سازیم.
کاروتلاش در سال جدید را بانام ویاد خدای یگانه ومدد ازائمه ی اطهار آغاز می کنیم.
نوروز برشما مبارک و درسایه ی ایزد منان پیروز وسربلند باشید.
ناصر عطایی
شهردار رودبار

درباره نویسنده / روابط عمومی

[ همه نوشته های روابط عمومی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.