شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ مهر 3, 1395 ساعت 17:21 |

photo_2016-09-24_09-44-24

خانواده محترم مرحوم امیر حسین سرابی
حادثه تأسف باری که دل همه ما را به درد آورد برای خانواده محترم سرابی غم مضاعفی داشت چراکه باعث از دست دادن فرزند دلبند وعزیزشان گردید. این مصیبت برای همشهریان و دوستان آن مرحوم نیز تأثر برانگیز و دردآور است.
اما اکنون اعضای مرحوم امیرحسین سرابی با ایثار و بزرگواری خانواده او جانی دوباره به ۳ بیمار دردمند بخشیده و امید زندگی و زنده ماندن را به خانواده آنها هدیه داده است. این اقدام والا و قابل تحسین نشانه روح بزرگ و نوع دوستی خانواده سرابی می باشد. اهدای اعضای آن مرحوم ، علاوه بر اجر معنوی و رضایت خداوند متعال، سبب تداوم حیات فرزند دلبندتان در وجود افراد دیگر خواهد بود.
ضمن تقدیر از این عمل انسان دوستانه و ایثارگرانه، از خداوند متعال برای روح آن مرحوم طلب آرامش و آمرزش و برای شما خانواده بزرگوار صبر و شکیبایی مسئلت می نماییم.
روابط عمومی شهرداری رودبار

درباره نویسنده / روابط عمومی

[ همه نوشته های روابط عمومی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.