شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ شهریور 1, 1396 ساعت 05:02 |

به گزارش روابط عمومی شهرداری رودبار، مهندس نادر آقاخانی ،در آخرین جلسه شورای اداری شهرداری در دوره چهارم شورای اسلامی شهر با اشاره به سیاستهای شهرداری گفت:این دوره با فراز و نشیب هایی همراه بوده اما هر تصمیمی که در جلسات و مباحثات گرفته شد با نیت خیر بوده است.
وی با بیان اینکه در این چهار سال مانند یک خانواده درکنار یکدیگر بودیم گفت: برای اعضای شورای پنجم نیز آرزوی موفقیت کرده و هر کمکی که از جانب بنده برای عمران و آبادانی رودبار میسر می شود دریغ نخواهم کرد
آقاخانی اظهار کرد: مهندس عطایی شهردار رودبار با توان و بینشی بالا است و توانسته بسیاری از پروژه های بزرگ شهری را به اتمام برساند.
وی با اشاره به تلاش های بی وقفه پرسنل شهرداری رودبار افزود: نقش اساسی که شهردار رودبار درانجام پروژه های ساماندهی سفیدرود ،عبور آزاد راه ، طرح های باز آفرینی شهری و انجام المان ها داشته اند فراموش نشدنی است.
آقاخانی احداث پارک های متعدد در محلات شهری ،اقدامات شهرداری الکترونیک ،احداث ساختمان آتش نشانی را از دیگر اقدامات شاخص این دوره از شورا عنوان کرد و افزود: مشکلات زباله ر ودبار هم از طریق ساخت محل دفن زباله در مراحل نهایی خود به سر می برد .
وی با بیان اینکه علیرغم وجود مشکلات اقتصادی عدیده در کشور شهرداری رودبار آبروی شهر را حفظ کرده است گفت: بیان مقامات استانی همیشه این بوده که شهر رودبار علیرغم پروژه های عمرانی کمترین بدهی را دارد.
مهندس آقاخانی خاطر نشان کرد: ۵ عضو شورا در چهار سال گذشته هرچند دارای اختلاف سلیقه و نظر بودند اما منجر به انجام کارهای بزرگ و قابل دفاع شد.
وی از همه اعضای شورای اسلامی شهر ، شهرداررودبار و مجموعه شهرداری و سازمان های وابسته تقدیر کرد و گفت: همکاران شهرداری با نیت خالصانه ای که داشته اند برای حفظ آبروی شهر تلاش مجدانه ای داشته اند و هیچ موقع کار آنها فراموش نخواهد شد.
کانال تلگرام شهرداری رودبار
@ruodbar💯
@ruodbar💯

درباره نویسنده / روابط عمومی

[ همه نوشته های روابط عمومی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.