شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ شهریور 8, 1396 ساعت 20:19 |

مهندس ناصر عطایی همچنان سکان دار شهرداری رودبار باقی ماند

به گزارش سایت شهرداری رودبار, درجلسه اعضای شورای اسلامی شهر رودبار که بعد از ظهرامروزبرگزار شد،مهندس ناصر عطایی با رای قاطع سرپرست شهرداری رودبار معرفی گردید.
مهندس بیوک صادق نژاد نائب رئیس شورای شهر رودبار با تائید این خبردر سخنانی با اشاره اهمیت انتخاب سرپرست و شهرداررودبار گفت: مأموریت مهندس عطایی با پایان دوره چهارم به اتمام رسید و شورا برای پیگیری مسائل شهری وظیفه انتخاب سرپرستی را تا زمان انتخاب شهردار به خوبی انجام داد.
وی با اشاره به انتخاب شهردار در روزهای آینده تشریح کرد: اعضای شورا تلاش می‌کنند هرچه سریع‌تر با در نظر گرفتن منفعت شهر و شهروندان شهردار رودبار را معرفی کنند اما به دلیل برنامه های مهندس عطایی در حال حاضر تصمیم به انتخاب سرپرستی وی به دلیل عملکرد موفق توسط شورای شهر رودبار با رای  قاطع گرفته شد وانتخاب شهردار به روزهای آینده موکول شد
نائب رئیس  شورای شهر رودبار نیز در این زمینه گفت: بنده نیز موافق وحدت بوده و از انتخاب شهرداری با پشتوانه اکثریت قاطع حمایت می کنم.
مهندس صادق نژاد در ادامه اذعان داشت:به مردم رودبار اطمینان می دهیم که نهایت دقت را در تامین مصالح شهروندان بکار گیریم، آنچه که مهم است تامین منافع مردم می باشد و برای رسیدن به این هدف حاضریم هرگونه سهم خواهی را در شورا و شهرداری کنار بگذاریم.
صادق نژاد در پایان با بیان اینکه به عملکرد شورای شهر جدید رودبار امیدوار هستم، افزود:این شورا مصمم است که در چارچوب وظایف و اختیارات قانونی، مشکلات شهری را به صورت بنیادین بررسی و حل کند؛ این امر ممکن است زمان بر باشد اما نتیجه آن در این شورا خود را به خوبی نشان خواهد داد
کانال تلگرام شهرداری رودبار
@ruodbar💯
@ruodbar💯

درباره نویسنده / روابط عمومی

[ همه نوشته های روابط عمومی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.