شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ خرداد 31, 1396 ساعت 10:43 |

ترافیک سنگین در مسیر آزادراه قزوین-رشت در ورودی شهر رودبار تا خروجی شهر، اثرات زیانبار برای شهروندان دارد و تکمیل ادامه پروژه آزادراه یکی از مطالبات مردم رودبار با در نظر گرفتن جوانب اقتصاد شهر رودباراست که اکنون با همت مدیریت شهری و مساعدت های دولت تدبیر و امید ، نماینده و فرماندار محترم شهرستان رودبارودیگر مسئولان مورد پیگری است تا حقی از مردم رودبار زایل نشود
مهندس ناصر عطایی شهردار رودباردرباره احداث ادامه آزادراه در محدوده شهر رودبار گفت: به منظور بهینه سازی طرح از نظر فنی و اقتصادی و لحاظ نمودن هر چه بیشتر نظرات اهالی منطقه در جهت کاهش مشکلات آنها بازنگری طرح آزادراه در محدوده شهر رودبار توسط شرکت آزادراه در دستور کار قرارگرفته است که پس از بازنگری مطالعات و انتخاب کریدور بهینه مراتب به اطلاع شهروندان خواهد رسید
شهردار رودبار متذکر شد:اقتصاد بخش اعظم خانواده های رودبار به بازار زیتون وابسته است وتکمیل آزادراه درمحدوده شهر رودبار به اقتصاد شهر کمک می کند
مهندس عطایی افزود:طرح های پیشنهادی شهرداری رودبار علاوه بر ابقا بازار زیتون هزینه ساخت آزادراه را تا حد بسیار زیادی کاهش خواهد دادو این اقدام کار بسیار مهم و تاثیر گذاری در پیشبرد اقتصاد مقاومتی است.
وی افزود: اجرای پروژه آزادراه درمحدوده شهر رودبار خدمت به مردم محسوب می شود و با اجرای آن مفهوم اقتصاد مقاومتی معنا پیدا می کند.
وی با اشاره به اینکه وظیفه ما انسان ها این است که در جایی که زندگی می کنیم آن را آباد کرده گفت: از این رو بارها مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری روی اقتصاد مقاومتی تاکید داشتند .
شهردار رودباربا اشاره به وجود مشکلات مالی شهرداری ها از جمله رودبار، گفت:احداث آزادراه در حاشیه سفیدرود به شهر رودبار منفعت می رساند و برای رفاه حال مسافران عبوری بسیار موثر است.
کانال تلگرام شهرداری رودبار
@ruodbar💯
@ruodbar💯

درباره نویسنده / روابط عمومی

[ همه نوشته های روابط عمومی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.