شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ فروردین 30, 1396 ساعت 07:47 |

به گزارش روابط عمومی شهرداری رودبار، شهردار رودبار در نشست با خبرنگاران رسانه ها که با حضور مسئول و اعضای شورای اسلامی شهر رودبار برگزار گردید، به انجام پروژه های عمرانی در شرایط سخت و دشوار اقتصادی آن هم برای بیست و چهار محله شهری رودبار با وضعیت جغرافیایی متفاوت اشاره و اظهار کرد: انجام این پروژه های مهم شهرداری طبق زمانبندی مشخص ؛ هدفمند و با برنامه بوده و با مدیریت جهادی انجام شده که رضایتمندی شهروندان را در پی داشته است.
مهندس ناصر عطایی، عدم تحقق مدیریت واحد شهری را یکی از مشکلات اصلی دانست و بیان کرد: این مسئله موجب نارضایتی مردم می شود.
وی با بیان اینکه به انتقاد سازنده اعتقاد دارد، گفت: برای انتقادات سازنده محدودیتی قایل نیستم ولی توقع از شهرداری باید بر مبنای میزان درآمد باشد.
شهردار رودبار به پروژه های مهم شهر رودبار از جمله ساماندهی سفید رود و تعریض پل فلزی خلیل آباد اشاره و اذعان کرد: انجام کامل ساماندهی سفید رود در اختیار شهرداری رودبار نیست وگر نه طبق برنامه ریزی و زمانبندی شهرداری تاکنون انجام شده بود.
مهندس عطایی با بیان اینکه ساماندهی سفیدرود آرزوی ۵۰ ساله مردم رودبار است، گفت: علیرغم همه مشکلات، کارهای اولیه ساماندهی سفید رود انجام شده و در تعطیلات نوروزی امسال که شهر رودبار با ترافیک بسیار سنگین روبرو شده بود با استفاده از جاده ی ساخته شده ساحل سفید رود ترافیک روان گردید و رضایتمندی مسئولین و مسافران را در پی داشته است و اجرای پل فلزی هم بزودی شروع خواهد شد.
وی اضافه کرد: کارهای ما طبق برنامه و کارشناسی شده می باشد و تلاش ما بر این است که نقایص امور شهری را مرتفع نماییم.
شهردار رودبار ضمن قدردانی از مشارکت بسیار خوب مردم شهر رودبار، موضوع مشارکت مردمی را در توسعه شهر بسیار ارزشمند توصیف کرد و اظهار داشت: هنگامی که شهروندان عمران وآبادانی شهر ومدیریت جهادی را مشاهده کردند، میزان مشارکت آنان برای پیشرفت شهر افزایش یافته و اکنون این میزان مشارکت به هفتاد درصد رسیده است.
عطایی با بیان اینکه زمان سطحی نگری به امور مهم پایان یافته است، گفت: توسعه وپیشرفت هر شهر به برنامه ریزی دقیق و کارشناسی شده و درایت مسئولین را می طلبد
وی در پایان ضمن قدردانی از همکاری صمیمانه مسئول و اعضای شورای اسلامی شهر و کارکنان سختکوش و پر تلاش شهرداری رودبار به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی اشاره و اذعان کرد: خواسته قلبی ما حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای می باشد.
شهردار رودبار ضمن تشکر و قدردانی از زحمات اصحاب رسانه از آنان خواست جهت تشویق مردم برای حضورحداکثری در انتخابات بیست نهم اردیبهشت تلاش نمایند .
🔴کانال تلگرام شهرداری رودبار
@ruodbar💯
@ruodbar💯

درباره نویسنده / روابط عمومی

[ همه نوشته های روابط عمومی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.