شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ فروردین 30, 1396 ساعت 07:45 |

به گزارش روابط عمومی شهرداری رودبار، اعضای شورای اسلامی شهر رودبار با برگزاری نشست پرسش و پاسخ، به سوالات خبرنگاران شهرستان پاسخ دادند.
رئیس شورای اسلامی شهر رودبار ضمن قدردانی از زحمات اصحاب رسانه در انعکاس اخبار شهر رودبار و تشکر ویژه از شهردار توانمند و خوشفکر و با درایت شهر رودبار به اهمیت تشکیل شوراهای اسلامی وخدمات ارزشمند شهردار با تدبیر شهر رودبار و مصوبات خوب شورای اسلامی شهر اشاره و اظهار کرد: در طول چهار سال گذشته ۱۲۸ پروژه برای شهر رودبار تعریف شده که۹۵پروژه عمرانی و بقیه فرهنگی و خدماتی می باشد که انجام شده و یا در حال اجرا می باشد.
بیوک صادق نژاد تصریح کرد: شفاف سازی امور شهرداری هم در دستور کار بود که هم اکنون همه واحدهای شهرداری رودبار دارای سیستم الکترونیکی می باشد.

وی سپس به تشریح مهمترین پروژه های شهرداری پرداخت و بیان کرد: اجرای ساختمان رستوران شهرداری (جهانگیری ولی آباد)، پل های هوایی، ساختمان آتش نشانی؛ ساختمان شماره دو شهرداری، طرح ساماندهی سفید رود، طرح تعریض پل فلزی خلیل آباد، احداث پارک درنقاط مختلف شهر، آسفالت معبر و خیابانهای شهر و موزاییک فرش پیاده روها از پروژه های مهم عمرانی می باشد که طی سال های گذشته کم نظیر است .وی درپایان به مشکل عمده شهرداریها اشاره کرد و گفت :فقدان لایحه خدمات شهری بزرگترین چالش برای شهرداری هاست که امید واریم نمایندگان مجلس آن را تصویب نمایند
وی افزود: خوشبختانه با انتخاب شهردارتوانمند،کاردان و با تدبیر و با همکاری اعضای شورای شهر و مشارکت بسیار خوب شهروندان توانمندی شهر داری رودبار ده ها برابر شدهاست.
در ادامه این نشست دیگر اعضای شورای شهر گزارشهایی در خصوص عملکرد مثبت شهرداری را بیان داشتند ودر پایان خبرنگاران رسانه ها سوالات خویش را در مورد مسایل مختلف شهر مطرح و پاسخ های لازم را دریافت نمودند.
🔴کانال تلگرام شهرداری رودبار
@ruodbar💯
@ruodbar💯

درباره نویسنده / روابط عمومی

[ همه نوشته های روابط عمومی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.