شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ اسفند 23, 1395 ساعت 21:43 |

مهندس ناصر عطایی شهردار رودباردرمراسم تجلیل ازمدیریت پسماند شهرداری رودبارگفت: خوشبختانه با درایت،برنامه ریزی ،دقت و مسؤولیت پذیری مدیریت پسماند شهرداری ،دغدغه ای در مورد امور پسماند نداریم.
وی در ادامه اظهارداشت: با وجود حجم بالای کار در مدیریت پسماند با تعهد و مسؤولیت پذیری بالاخانم حسنی توانسته است از برنامه ها و چشم اندازهای خود جلوتر باشد.
عطایی با اشاره اینکه ضابطین قضایی مدیریت پسماند گیلان در اختتامیه دوره آموزشی از شهردار رودبار در انجام موفق تفکیک زباله در مبدا تقدیر نمودند گفت: از زحمات بی دریغ مدیریت پسماند شهرداری تشکرمی نمایم
وی در ادامه گفت: موفقیت مجموعه مدیریت پسماند در گرو همدلی و همکاری همه کارکنان علی الخصوص مدیریت پسماند در این شهرداری می باشد.
گفتنی است در این مراسم ازخانم حسنی مدیریت پسماند شهرداری رودبار با اهداء لوح سپاس و هدیه تجلیل به عمل آمد.
کانال تلگرام شهرداری رودبار
@ruodbar💯
@ruodbar💯

درباره نویسنده / روابط عمومی

[ همه نوشته های روابط عمومی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.