شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ مهر 23, 1396 ساعت 11:57 |

به گزارش روابط عمومی شهرداری رودبار،مهندس ناصر عطایی درکارگروه میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری شهرستان خطاب به مدیر کل میراث فرهنگی استان گیلان بااشاره به اینکه شهرستان رودبار قدمت و آثار تاریخی و میراث فرهنگی آن نه تنها در استان بلکه کل کشور مثال‌ زدنی است تصریح کرد: ساختمان واگذاری شهرداری رودبار که سال هاست ادعای تبدیل شدن آن به موزه داده می‌ شود وشهرداری رودبار به قصد تبدیل شدن به موزه شهرستان این ساختمان را واگذار کرده است به ساختمان اداری میراث فرهنگی و گردشگری مبدل شده و در این سال‌ ها کوچکترین اقدامی برای احیای آن نشده است.
وی بر ضرورت حفظ و نگهداری از ابنای تاریخی منطقه تأکید کرد و گفت: رودبار هنوز موزه باستان‌شناسی ندارد. مردم شهرستان انتظار دارند با بهره‌برداری هرچه سریع‌تر از این ساختمان، اشیای تاریخی این شهر به این موزه بازگردد.
مهندس عطایی در این زمینه گفت: قابل قبول نیست آثاری که جزو تاریخ و هویت این شهرستان است در شهرها و استان‌های دیگر نگهداری شود.
سرپرست شهرداری رودبار اظهار کرد: در صورت تجهیز و بهره‌ برداری از این موزه که هویت و اصالت فرنگی و تاریخی مردم منطقه را به نمایش خواهد گذاشت، در معرض نمایش عموم قرار خواهد گرفت
وی با بیان اینکه امکانات زیرساختی مورد نیاز برای ورود گردشگران حاشیه سفیدرود میتواند صنعت توریسم را در شهرستان تقویت نماید، گفت: منطقه گردشگری حاشیه سفیدرود یکی از جاذبه های زیبا و طبیعی شهرستان رودبارو استان گیلان است و با توجه به استقبال گردشگران و مسافران از این منطقه زیبا شهرداری آمادگی دارد با همکاری میراث فرهنگی استان جهت تسهیل در اخذ مجوزات آب منطقه ای زیر ساخت های گردشگری در این منطقه را تکمیل نماید
عطایی افزود: اگر دستگاه های متولی در رابطه با ساماندهی سفیدرود عرصه را به شهرداری واگذار نماید، شهرداری رودبار تمام ‌توان خود را برای ورود گردشگران خارجی و داخلی به آن البته با در نظر گرفتن تمامی ضوابط و مقررات زیست‌محیطی مهیا خواهد کرد.
وی با بیان اینکه اجرای پروژه سفیدرود، بخش قابل توجهی از اشتغال شهرستان و استان گبلان را حل می کند، اظهار کرد: ۲۲ فعالیت اقتصادی در این پروژه تعریف شده که با اجرای این فعالیت ها، اقتصاد رودبار متحول خواهد شد.
@ruodbar💯
@ruodbar💯

درباره نویسنده / روابط عمومی

[ همه نوشته های روابط عمومی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.