شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ شهریور 19, 1394 ساعت 07:52 |

۵۳k7eqj62v99z0515mii

ه گزارش سرویس اجتماعی هفته نامه شکوفه های زیتون، رییس شورای اسلامی شهر رودبار با حضور در دفتر هیات تحریریه، از هفته نامه شکوفه های زیتون، پایگاه های تحلیلی خبری اسپرو و شکوفه های زیتون بازدید نمود.

وی با اشاره به اینکه شکوفه های زیتون آبروی شهرستان است، گفت: بی شک رسانه ها نقش واسط بین مردم و مسئولین می باشند و انتظار ما از تمامی آنها، عمل به قانون و صداقت محوری است.

صادق نژاد در ادامه گفتگو با سردبیر شکوفه های زیتون، به پروژه های انجام شده و در دست اقدام شورا و شهرداری رودبار اشاره کرد و اذعان نمود: با توجه به اتحادی که بین مدیریت شهری رودبار وجود دارد، با اجرا و تکمیل شدن بسیاری از پروژه های تحول برانگیز، می رود که در آینده ای نه چندان دور، شهر رودبار به نگینی زیبا در شهرستان مبدل گردد.

رییس شورای اسلامی شهر رودبار همچنین به مشارکت خوب مردم شهر در اجرایی شدن و تسریع بخشیدن به امورات عمرانی اشاره و تاکید کرد: مردم رودبار خود مشوق ما بوده و خواهند بود و یقینا مشارکت تحسین برانگیز آنان در به نتیجه رسیدن پروژه های در دست اقدام، موجب احساس مسئولیت بیشتر مجموعه مدیریت شهری رودبار خواهد شد.

این مسئول، به پروژه بسیار مهم و تحول برانگیز آزادسازی حریم و ساماندهی سفیدرود در رودبار اشاره کرد و تصریح نمود: مشارکت مردمی و دستگاه های مرتبط، پیگیری های امام جمعه، فرماندار، نماینده شهرستان، معاونت امور عمرانی استانداری گیلان و شهردار رودبار، به همراه تلاش شبانه روزی مجموعه مدیریت شهری موجب شد تا بسیاری از نیازهای این طرح رفع و در صدد آن باشیم تا با مساعدت های همیشگی مدیران ارشد شهرستان، این خواسته بحق مردم که همانا ساماندهی سفیدرود بود را آغاز و با تلاش بی وقفه سعی در تکمیل آن نماییم.

در ادامه این دیدار مهندس محمدحسین صیادپور سردبیر هفته نامه شکوفه های زیتون نیز با ابراز خرسندی از حضور رییس شورای اسلامی شهر رودبار گفت: رسانه ها حواسان جامعه و مشاوران صالح و صادق مسئولین هستند و پرواضح است که برای حیات و بالندگی هر مجموعه، اطلاع رسانی امورات به نتیجه رسیده بسیار حائز اهمیت می باشد.

وی، مجموعه مدیریت شهری رودبار را امینان مردم خواند و تصریح کرد: مردم رودبار انسان هایی فهیم، با اصالت و خوش ذوق هستند و بی شک یاریگر عزیزانی خواهند بود که بدون هیچ چشم داشتی و تنها از روی صداقت در حال انجام وظیفه می باشند.

سردبیر شکوفه های زیتون به پروژه ساماندهی سفیدرود نیز اشاره نمود و اذعان کرد: با توجه به پیشینه و تاریخ شفاهی و مکتوب شهر رودبار، حتی قبل از انقلاب شکوهمند اسلامی، مردم خواستار ساماندهی سفیدرود بوده اند که به برکت حضور مسئولان و مدیران استراتژیک و صرف فعل توانستن، همزمان با اجرایی شدن فعالیت های عمرانی آن، موجی از شعف در دل مردم شهر ایجاد شد و یقینا تکمیل و تجهیز این طرح جامع، جان تازه ای به کالبد شهر زیبای رودبار خواهد بخشید.

این روزنامه نگار گفت: هم افزایی، بهره گیری از تمامی سلایق و تفکرات، مشورت و احترام به صاحبان ایده و فکر ضمن ایجاد روحیه مشارکت در امورات شهری، سبب نزدیکی بیشتر مردم به کارگزاران و در نهایت موجب تقویت هر چه بیشتر پایه های مستحکم نظام خواهد شد.

وی همچنین مودت و اتحاد ایجاد شده در شهرستان را مورد تاکید قرار داد و گفت: بسیاری از مدیران ارشد شهرستان سعی داشته اند تا با بهره گیری از خرد جمعی و مشورت با نیک نامان، تلاش خود را جهت رشد شاخص ها و ارتقاء این دیار در تمامی جهات به کار بندند که ما نیز بعنوان شهروند و اصحاب رسانه موظف به حمایت و همیاری در به سرانجام رسیدن این اهداف که در آن خیر جمعی وجود دارد می باشیم.

درباره نویسنده / روابط عمومی شهرداری رودبار

[ همه نوشته های روابط عمومی شهرداری رودبار → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.