شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ بهمن 3, 1395 ساعت 06:53 |

شهردار و اعضاء شورای اسلامی شهر رودبار با حضور در ایستگاه آتش نشانی این شهر در کنار پرسنل سازمان آتش نشانی به یاد شهدای آتش‌نشان و بازماندگان زیر آوار مانده در حادثه پاساژ پلاسکو تهران شمع روشن کردند.

حاضران در این آیین، ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های آتش‌نشانان شهید، با روشن کردن شمع و نثار فاتحه، یاد و خاطره این قهرمانان را گرامی داشتند. همچنین برای نجات یافتن آتش‌نشانان زیر آوار ساختمان پلاسکوی تهران دعا کردند.

شهردار رودبار هشدار داد:

رودبار بافت فرسوده و ساختمان‌های قدیمی فراوان دارد/حادثه پلاسکو زنگ خطرِ بزرگی بود

شهردار رودبار با تسلیت به بازماندگان شهدای آتش نشان اظهار کرد: اکنون جماعتی از همشهریان ما در تهران دچار سانحه دلخراش شده و تعدادی از این فرزندان ملت با نام آتش نشان برای نجات جان همشهریان در زیر هزاران تن فولاد و آهن محبوس شده اند و تجمع ما در این مکان برای شهیدان این حادثه، گرامی داشت یاد و خاطره آن عزیزان است و برای دیگر محبوس شدگان در زیر آوراها، هم از درگاه الهی در نجات هر چه زودتر آنان، دست به دعا شده و صبر و بردباری را برای خانواده های بازماندگان مسئلت می نماییم.

مهندس ناصر عطایی یادآور شد: شاهد حوادث ناگواری در کشور همچون فرو ریختن ساختمان تجاری پلاسکو استان تهران هستیم که چنین حوادثی تهدید برای سیستم‌های مدیریتی شهر رودبارباتوجه به قدمت ۸۸ ساله بافت شهری محسوب می شود و باید مردم و مهندسان را برای این حوادث آموزش دهیم تا قوانین ملی ساختمان رعایت شود.

وی با بیان اینکه بسیاری از ساختمان‌های موجود درشهر رودبار باید ملزم به رعایت سیستم‌های اطفای حریق باشد، گفت: هر دستگاهی در سطح شهر باید نسبت به مقاوم‌سازی این ساختمان‌ها اقدام کند.

شهردار رودبار با اشاره به لزوم مدیریت بحران برای پیشگیری از حوادث احتمالی، تاکید کرد: شناسایی نقاط و موضوعات بحران خیز و بررسی فنی و کارشناسی موارد مستعد بروز بحران به منظور جلوگیری از وقوع هرنوع حادثه منتهی به بحران، از سوی سازمان نظام مهندسی و مدیریت بحران شهرداری رودباربرای بافت‌های فرسوده و ساختمان‌های کهنه و بدون مقاومت از جمله اقداماتی است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد

عطایی با بیان اینکه وقوع این حادثه زنگ خطری برای تمامی شهرها از جمله رودبار است، اظهار کرد: رودبار بافت فرسوده و ساختمان‌های قدیمی فراوان دارد، بایستی به صورت جدی در جهت اعمال قوانین و ضوابط حتی به صورت سختگیرانه اقدامات لازم را انجام دهیم. بنابراین پیشنهاد می‌شود برای جلوگیری از وقوع حوادث مشابه در رودبار کمیته‌ای ویژه از تمامی دستگاه‌های مسئول تشکیل و نسبت به برنامه‌ریزی لازم جهت اعمال قوانین و ضوابط لازم و اقدامات و یژه حرکتی اساسی انجام گیرد

درباره نویسنده / روابط عمومی

[ همه نوشته های روابط عمومی → ]
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.