شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ خرداد 26, 1396 ساعت 09:29 |

شهرداررودبار از شروع عملیات سومین پل عابر پیاده روبروی بیمارستان ولیعصر عج شهر رودبار خبر داد و گفت: این پل عابر پیاده به منظور ارتقای ایمنی شهروندان و درخواست های مکرر جمعی از مردم رودبار در این مسیر نصب خواهد شد.
عطایی با اعلام این خبر عنوان داشت: با توجه به سرعت بالای خودروهای عبوری و آمار تصادفات در این معبر، ضرورت احداث پل عابر پیاده جهت تامین ایمنی عابرین پیاده احساس می شد که بر همین اساس شهرداری برای جانمایی، پل عابر پیاده در مکان فوق اقدام کرد.
وی اضافه کرد: به رغم مشکلات مالی در تامین بودجه، با پیگیری های مکرر شهرداری،اعتبارات مورد نیاز رفع معارض تاسیسات برقی وساخت پایه های پل و عرشه در محل توسط بخش خصوصی تامین شد و به زودی به بهره برداری می رسد.
عطایی در پایان خواستار توجه شهروندان نسبت به رعایت مسائل ایمنی هنگام تردد در شهر شد و گفت: عابران پیاده برای حفظ امنیت جان وخود از پل های موجود در سطح شهر برای عبور از خیابان استفاده کنند.
کانال تلگرام شهرداری رودبار
@ruodbar💯
@ruodbar💯

درباره نویسنده / روابط عمومی

[ همه نوشته های روابط عمومی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.