شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ بهمن 14, 1395 ساعت 20:04 |

به گزارش روابط عمومی شهرداری رودبار مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار اظهار داشت: با شروع بارش سنگین برف شهرداری رودباربا امکانات موجود ( یکدستگاه گریدر-دو دستگاه لودر ) با تقسیم بندی شهر به منطقه های مختلف ، همزمان شروع به ایجاد معبر درتمامی خیابانها وکوچه های شهرنمود
شهردار رودبار گفت : شهرداری در حد وسع و توان خوداقدام به برف‌روبی به موقع نموده و امیدواریم شهروندان نیز همچون دفعات گذشته کمک رسان شهرداری در این زمینه باشند.
وی از شهروندان خواست به منظور جلوگیری از ایجاد مشکل در تردد رهگذران از ریختن برف حیاط و پشت بام منازلشان به معابر خودداری نمایند و رانندگان نیز از توقف خودروها در حاشیه خیابان های شهر پرهیز نمایند تا ماشین آلات سنگین برفروبی بتوانند به آسانی معابر را برفروبی کنند
عطایی ابراز داشت :با توجه به وضعیت توپوگرافی شهر رودبار بسیاری از خیابانهای سطح شهر دارای شیب تندی است و از این روز از رانندگان در خواست می شود در روزهای برفی با بستن زنجیر چرخ ما را در اجرای بهتر عملیات برف روبی در سطح شهر یاری کنند
شهردار رودبار اضافه کرد: تعداد ۱۵نفر از پرسنل خدماتی وامدادی و رانندگان شهرداری در حال ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشند و این کار تا پاکسازی کامل خیابانها و معابر شهری ادامه خواهد داشت.
مهندس عطایی عنوان داشت:خوشبختانه در سایه زحمات ستاد برف روبی شهرداری رودبارمشکل خاصی در خصوص عبور و مرور شهروندان ایجاد نشد و تمامی راه های اصلی به طور عمده باز شده است و تنها دو راه ییلاقی باقی مانده است که به طور قطع، تا فردا همه راه هاباز خواهد شد.
شهردار رودبار در پایان خاطر نشان ساخت: شهروندان محترم نیز می توانند مشکلات و معضلات احتمالی به هنگام بارش برف و باران را به سامانه info@sh-roudbar.ir خدمات شهری شهرداری رودبارگزارش نمایند.
🔴 کانال تلگرام شهرداری رودبار
@ruodbar💯
@ruodbar💯

درباره نویسنده / روابط عمومی

[ همه نوشته های روابط عمومی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.