شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ اسفند 23, 1395 ساعت 11:34 |

به گزارش روابط عمومی شهرداری رودبار، مهندس ناصر عطایی شهرداررودبارگفت: در ادامه تسطیح و آسفالت معابر و با درخواست شهروندان کوچه شهید اقبالی در راستای تکریم اهالی این کوچه شهرداری این معبر را آسفالت نمود.
بر اساس این گزارش شهردار رودبار افزود:با تأکید بر اینکه توجه به عمران و آبادانی شهر و اجرای پروژه های عمرانی از مهم ترین وظایف شهرداری است،امید داریم که بتوانیم گامی هر چند کوچک در برآوردن نیازهای اساسی مردم شهر برداریم
مهندس ناصر عطایی خواستار همکاری شهروندان درتمام زمینه ها با این نهاد شد و خاطرنشان کرد: داشتن شهری زیبا با امکانات رفاهی حق همه شهروندان است، به شرطی که هر فردی به نوبه خود تلاش نماید و قانون های شهرنشینی را سرلوحه امور روزانه خود قرار دهد.
وی ادامه داد:با توجه به رویه شهرداری در خصوص آسفالت معابر و خیابان ها بصورت استاندارد، علاوه بر زیرسازی برخی از نقاط کوچه شهید اقبالی روکش آسفالت با ضخامت ۵ سانتی متر در این معبر اجرایی شد.
شهردار رودبارهمچنین در خصوص آسفالت معابر سطح شهر بیان کرد: تا کنون بسیاری از معابر و کوچه های سطح شهر آسفالت شده است و در صورت تأمین اعتبار، شهرداری آمادگی آسفالت معابر دیگر را نیز دارد.
وی در پایان یادآور شد: با ادامه این روند، تمامی خیابان ها و معابری که با درخواست شهروندان و نظر کارشناسان نیاز به آسفالت داشته باشند قطعاً آسفالت و ترمیم خواهند شد.
کانال تلگرام شهرداری رودبار
@ruodbar💯
@ruodbar💯

درباره نویسنده / روابط عمومی

[ همه نوشته های روابط عمومی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.