شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ مهر 7, 1396 ساعت 09:04 |

خدای را سپاس می گوییم که انسانهای ایثارگر و شجاع را مآمور هموارسازی بستر زندگی و رهایی انسانها و محیط زیست از انواع خطرها و بلایای طبیعی و غیر طبیعی نمود؛اینها نیستند مگر مآمورین عزیز آتش نشانی و ایمنی که در هنگام وقوع حوادث بی باکانه و از خود گذشته با تمام وجود سعی در برگرداندن آرامش و رفع خطر و ارزانی سلامت به جامعه بشری هستند.
شهرداری رودبارضمن گرامیداشت این روز مهم،زحمات کلیه عزیزان مجموعه های آتش نشانی و ایمنی،خصوصاً اداره ایمنی و آتش نشانی شهرداری رودبار را ارج نهاده و آرزوی سلامت و توفیق روز افزون را برایشان مسئلت می دارد.
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رودبار
@ruodbar💯
@ruodbar💯

درباره نویسنده / روابط عمومی

[ همه نوشته های روابط عمومی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.