شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ خرداد 21, 1394 ساعت 17:59 |

om1dfzayh7am315bdrtx

دیدار محمدحسین صیادپور سردبیر هفته نامه شکوفه های زیتون و سایت تحلیلی خبری اسپرو با  ناصر عطایی شهردار رودبار در دفتر شهرداری رودبار صورت گرفت. به گزارش خبرنگار اسپرو در این دیدار صمیمی که حدود یک ساعت به طول انجامید، ماشاءاله سبزی از اعضاء شورای اسلامی شهر رودبار نیز حضور داشت.

yjmybi99vplybfrc8514

عطایی:

نباید به اعتبارات دولتی دل خوش کنیم

شهردار رودبار در ابتدای این نشست با اشاره به ظرفیت شهری در زمینه های اقتصادی، فرهنگی و علی الخصوص صنعت توریسم گفت: از برنامه های اساسی و مهم مدیریت شهری رودبار، همدلی و همزبانی بهمراه استفاده از خرد جمعی جهت رشد همه جانبه شهر بوده است.

مهندس عطایی در ادامه گفت: بی شک رسانه ها نقش مهمی را در ایجاد مودت، فرهنگ سازی سالم و اطلاع رسانی سریع و صریح دارند. وی تصریح کرد: یکی از مهم ترین امورات کاری در مدت حضورم در شهر رودبار، پیگیری و اجرایی کردن طرح ساماندهی سفیدرود بوده است که در مدت کوتاهی که عملیات اجرایی این پروژه مهم و تحول برانگیز صورت گرفته است توانستیم با جدیت و تلاش همکارانمان در شهرداری و شورای اسلامی شهر بسیاری از مناطق هدف را ساماندهی و نقاط مورد نیاز را با مشارکت بسیار خوب مردم فهیم شهر  و تعامل مدیران شهرستان آزادسازی نماییم

وی تاکید کرد: متاسفانه گسست بین برخی از نهادهای اداری شهرستان در گذشته، آسیب هایی به زیرساخت های شهری رسانده بود که مرتفع نمودن بخش قابل توجهی از این آسیب ها و مهم تر از آن، اجرایی شدن خواسته بحق و چند ده ساله مردم که بستر سازی سفیدرود بوده است با همیاری و مساعدت مردم، نماینده شهرستان، فرماندار، اعضای شورای تامین، ادارات محیط زیست و سازمان آب صورت گرفته است.

این مسئول در ادامه با بیان اینکه مردم شهر رودبار همکاری خود را جهت به سرانجام رساندن این پروژه اعلام نموده و همیاری مناسبی در این خصوص دارند گفت: نباید به اعتبارات دولتی دل خوش کنیم و منتظر بودجه هایی باشیم که پاسخگوی نیازهای این شهر نمی باشد؛ بلکه وظیفه داریم با جلب اعتماد مردم، مسئولین و استفاده از تمامی ظرفیت ها، افقی روشن و آبادانی شهر را رقم زنیم.

ناصر عطایی همچنین گفت: بی شک مردم قدرشناس رودبار به مجموعه مدیریت شهری اعتماد خواهند نمود و یاریگر آنها در انجام پروژه های عمرانی و زیرساختی رودبار هستند. وی ادامه داد: یک دست صدا ندارد و همه با هم برای رشد رودباری آبادتر از گذشته می بایست قدم های استوار برداریم و اعتلای شهر رودبار در گرو استفاده از همه ی ظرفیت ها است

شهردار رودبار ضمن اشاره به اینکه طرح های مناسب و متحول کننده ای در دست اقدام است تاکید کرد: به پایان رساندن طرح ساماندهی سفیدرود و جلب مشارکت بخش خصوصی جهت بهره برداری از این پروژه، طرح تفکیک زباله از مبداء، زیباسازی شهر با رنگ آمیزی، استفاده از مبلمان جدید شهری، تشویق مردم و اصناف به پرداخت عوارض قانونی و مشارکت دستگاه های شهری جهت زیباسازی ساختمان های اداری را از دیگر برنامه های در حال پیگیری و اجرایی این شهرداری دانست.

مهندس عطایی در پایان استفاده از ظرفیت فرهنگی شهرستان رودبار، هفته نامه شکوفه های زیتون و سایت اسپرو را مورد تاکید قرار داد و گفت: یکی از بهترین راه های جذب گردشگر، مشارکت مردم در مدیریت شهری، استفاده از تمامی ظرفیت های موجود و تقویت همدلی و همراهی مردم از طریق رسانه ها می باشد.

tivogtf957v3lvx186v7

صیادپور:

مردم ما، انسان هایی فهیم، دارای اصالت و درد کشیده هستند

در ادامه این دیدار مهندس محمدحسین صیادپور با تشکر از مجموعه مدیریت شهری که در مدت کوتاهی سبب تغییر محسوس چهره کلی شهر شده اند گفت: مردم خوب شهر رودبار انتظارات و خواسته های معقولی از این مجموعه دارند که با هم افزایی بین این مجموعه، مردم و رسانه ها بسیاری ازمشکلات رفع خواهد شد.

سردبیر هفته نامه شکوفه های زیتون ادامه داد: متاسفانه در ادواری، تضارب آراء و شنیدن نظرات منتقدین و حتی مخالفین مغفول مانده بود که با حضور برخی از مدیران ارشد، با بهره گیری از تفکر اعتدالی، این مهم نیز در شهرستان و شهر رودبار در حال نهادینه شدن است که با استفاده از نظرات و حتی عقاید همسو و یا غیر همسو به رشد همه جانبه شهر و شهرستان کمک شایانی خواهد نمود.

وی تصریح کرد: یکی از اصول برای آغاز هر کاری، ایجاد فضای آرامش است که اطلاع رسانی دقیق و صادقانه خود موجب آن خواهد شد تا با جلوگیری از موازی کاری ها و سنگ اندازی ها، امورات طبق زمان بندی در نظر گرفته شده و با استراتژی تعریفی به سرانجام مقبول رسد.

سردبیر سایت تحلیلی خبری شکوفه های زیتون(اسپرو) همچنین در ادامه اذعان کرد: بستر سازی سفیدرود خواسته مردم رودبار حتی در قبل از انقلاب اسلامی بوده است که این طرح در کنار آن که نمایی نو به شهر خواهد داد، سبب آزادسازی اراضی، رغبت به تفریح سالم در کنار سفیدرود و با مشارکت مردم سبب سالم سازی و جلوگیری از ورود بسیاری از پساب های مضر به این رود حیات بخش خواهد بود.

مهندس صیادپور همچنین به مشارکت مردم شهر اشاره کرد و گفت: مردم ما، انسان هایی فهیم، دارای اصالت و درد کشیده هستند؛ یقینا آنها حامی مسئولینی خواهند بود که با تفکر خدمت صادقانه و ایجاد  رشد همه جانبه به شهرستان و شهر آمده اند و در همراهی و همکاری با آنان که تنها منفعت شهروندان را در نظر می گیرند هیچ گونه کوتاهی نخواهند کرد.

وی همچنین به استفاده از نخبگان و فعالان شهرستان اشاره کرد و گفت: یقینا الیت های موجود در شهرستان می توانند مشاوران امین و دارای ایده های خوبی برای مدیرت شهری شهرستان و یاریگر آنها باشند.

این مسئول، اجرای قانون را مهم ترین اصل پیشرفت دانست و گفت: اگر قانون در هر دستگاهی به صورت صحیح و کامل اجرایی گردد و مسئولین همچون همیشه تاکید بر اجرایی شدن اصل آن نمایند، بسیاری از رانت خواری ها، فرارهای اقتصادی و حتی بداخلاقی ها به حداقل خواهد رسید.

صیادپور در پایان هم افزایی بین مدیریت شهری رودبار با تنها رسانه مکتوب فعال شهرستان را خواستار شد و با ارائه پیشنهاداتی، آمادگی این رسانه و رسانه مجازی این شهرستان را با مدیریت شهری برشمرد.

گفتنی است ماشاءاله سبزی سرخنی از اعضای شورای اسلامی شهر رودبار مطالبی را در خصوص وضعیت موجود، راهکارهای در نظر گرفته شده و طرح های در دست اجرای شهرداری عنوان نمود.

 

درباره نویسنده / روابط عمومی شهرداری رودبار

[ همه نوشته های روابط عمومی شهرداری رودبار → ]

دیدگاه ها (۱ دیدگاه)

  1. خیلی ممنون از اطلاع رسانی. 🙂

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.