شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ شهریور 17, 1395 ساعت 19:26 |

photo_2016-09-07_12-25-24

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار جلسه‌ای پیرامون مباحث فرهنگی ورزشی با شهردار رودبار برگزار و در این زمینه تبادل نظر کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری رودبار،فاضل بازیار رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار به همراه محمد قویدل کارشناس این اداره جلسه تخصصی با ناصر عطایی شهردار رودبار برگزار و پیرامون مباحث فرهنگی ورزشی ، بحث و تبادل نظر کردند
⁨شهردار رودبار در این نشست با تأکید بر نیاز جامعه به ورزش و تقدیر از زحمات بازیار ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان ،افزود:امیدواریم در کنار اداره ورزش و جوانان و هیئت‌های ورزشی پویایی و نشاط را که نیاز جامعه است در شهررودبار بیش از پبش ایجاد نماییم.
عطایی همراه بودن با هیئت‌های ورزشی و هزینه در ورزش را نوعی سرمایه گذاری تلقی کرد و بر تعاملات دو طرفه،اجرایی، هدف دار و مدون نیز تأکید نمود.
وی برگزاری نشست‌های تخصصی با ایجاد کارگروهای ورزشی در اداره ورزش و جوانان و مشارکت در توسعه زیرساخت‌های ورزشی، حمایت سخت افزاری و نرم افزاری از ورزش، ترویج ورزش همگانی و حمایت ورزش قهرمانی را در قالب چارچوب‌های معین از موارد قابل توجه شهرداری و شورای شهر رودبار برشمرد.
مهندس عطائی با بیان اینکه از ظرفیت خدادای سفیدرود به خوبی بهره گرفته نشده است، با اشاره به پتانسیل های رودخانه سفیدرود، به تشریح ظرفیت های این شاهرگ حیاتی گیلان پرداخت و اظهار کرد: سفیدرود یکی از پنج رودخانه های جهان است که می توان از آن برای مسابقات قایقرانی اب های خروشان استفاده نمود.
وی ادامه داد:طرح راه‌اندازی مدرسه قایقرانی از طرف شهرداری رودبار آماده شده است که پیش بینی می‌شود با این کار نه تنها انگیزه مردم برای حضور در ورزش‌های آبی بیشتر می‌شود، بلکه ظرفیت‌های جدیدی نیز در عرصه تفریحات ورزشی به وجود ‌خواهد آمدو شهرداری رودبار حمایت کامل خود را از ورزشهای آبی اعلام می دارد و باتوجه به قابلیت های شهر رودبار ، چشم انداز خوبی را برای رشد ورزشهای آبی پیش بینی می کند
عطایی اظهار داشت: شهرداری رودبار همواره سعی در حمایت از جوانان و ورزش دوستان داشته و براین اساس با تمام توان آماده همکاری با اداره ورزش وجوانان خواهیم بود.
در ادامه این نشست رئیس اداره ورزش و جوانان رودبار با اشاره به موفقیت‌های کسب شده در حوزه ورزش همگانی و قهرمانی شهرستان در سال‌های اخیر برتعاملات مستمر و گسترده حوزه ورزش و شهرداری تأکید کرد.
بازیار افزود: ورود شهرداری به عرصه ورزش قهرمانی و توسعه زیرساخت‌های ورزشی بسیاری از موانع و مشکلات این حوزه را مرتفع خواهد ساخت.
وی همچنین با اشاره به کسب عناوین برتر توسط هیئت‌های ورزشی شهرستان رودبار، خاطر نشان کرد: هر موفقیتی که در این زمینه حاصل شده نتیجه تلاش مجموعه هیئت‌های ورزشی شهرستان است.

درباره نویسنده / روابط عمومی

[ همه نوشته های روابط عمومی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.