شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ اردیبهشت 26, 1396 ساعت 19:42 |

به گزارش روابط عمومی شهرداری رودبار شهرداررودباراز مردم برای حضور حداکثری و گسترده در انتخابات دعوت کرد.
مهندس ناصر عطایی شهردار رودبارگفت: شرکت در انتخابات سهیم شدن در یک حماسه بزرگ است که با حضور اقشار مختلف مردمی شکل می‎گیرد و در دفتر تاریخ ماندگار می‎شود.
عطایی حضور مردم در انتخابات۲۹ اردیبهشت را برای اقتدار بیشتر نظام لازم و ضروری دانست و اظهار داشت: در حالی که بسیاری از کشورها با تبلیغات خود سعی در کمرنگ جلوه دادن انتخابات در ایران هستند اراده و عزم ملی مردم اتفاق خوشایند دیگری را رقم می‎زند که باعث سربلندی نظام می‎شود.اینجانب از کلیه اقشار مردم شهر انقلابی، شهید پرور و همیشه در صحنه شهرستان و شهر رودبار، توابع و کلیه محلات شهری وروستایی جهت حضور گرم و پرشور در انتخابات دعوت بعمل آورده تاباری دیگر خاطره ای خوش را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به یادگار گذاریم .
🔴کانال تلگرام شهرداری رودبار
@ruodbar💯
@ruodbar💯

درباره نویسنده / روابط عمومی

[ همه نوشته های روابط عمومی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.