شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ خرداد 31, 1396 ساعت 10:42 |

رئیس شورای اسلامی شهر و شهرداررودبار در پیامی مشترک مردم شهررودباررا برای حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کردند.

مهندس بیوک صادق نژاد رئیس شورای اسلامی و مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار در پیامی مشترک با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان جهان، از شهروندان فهیم، آگاه، انقلابی و ولایت مدار شهررودبار دعوت کردند با حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس همواره مانند گذشته با اتحاد وهمبستگی فزون تر, در صحنه حضور یابند وهمبستگی خود را با ستمدیدگان عالم نشان دهند
کانال تلگرام شهرداری رودبار
@ruodbar💯
@ruodbar💯

درباره نویسنده / روابط عمومی

[ همه نوشته های روابط عمومی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.