شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ خرداد 29, 1395 ساعت 22:06 |

photo_2016-06-18_14-49-41

مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار در گفتگو با سایت شهرداری پیرامون جشن گلریزان برای آزادی زندانیان غیر عمد شهرستان رودباراظهار داشت: زندانیان جرائم غیر عمد در اکثر موارد بدنه فعال و پویا جامعه بوده که با توجه به شرایط اجتماعی و حوادث پیش بینی نشده در زندان به سر می برند.
عطایی افزود: انتظار می‌رود خیرین شهرستان رودبار از موقعیت‌های اجتماعی و اقتصادی خود برای حمایت از این گروه استفاده کنند.
به گفته شهردار رودبار ماه مبارک رمضان فرصتی بسیار مناسب برای انجام کارهای خیرخواهانه بوده که نیاز است ظرفیت‌های خیران برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمددیار زیتون در جشن گلریزان به کار گرفته شود.
وی با اشاره به اینکه همه اقشار مختلف جامعه باید در فرصت‌های مناسب از امکانات خود در راستای کمک به زندانیان و آزادی زندانیان جرایم غیرعمد استفاده کنند، افزود: باید از لحظه به لحظه عمر خود استفاده مناسبی داشته باشیم تا بتوانیم توشه‌ای بزرگ برای آخرت خود مهیا سازیم.
وی تصریح کرد: یکی از برنامه‌های اساسی آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد برگزاری جشن گلریزان است که امیدواریم با حضور خیران و اقشار مخلف مردم شاهد آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در این شهرستان باشیم

درباره نویسنده / روابط عمومی

[ همه نوشته های روابط عمومی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.