شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ فروردین 27, 1396 ساعت 21:14 |

پاسخگویی به سئوالات و مطالبات به حق مردم از مهمترین توصیه های و فرآیندهای مدیریتی است که مسئولان اگر خود را در مقام پاسخگویی قراردهند علاوه بر رضایت عمومی مسئولان نیز نقاط قوت و ضعف خویش را ارزیابی خواهند کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهررودبارمهندس بیوک صادق نژاد رئیس شورای اسلامی شهر رودبار پاسخگویی به سئوالات و پرسش های مردم توسط اصحاب رسانه را یک حق عمومی بیان کرد و گفت: برای ارزیابی دستگاه ها روش های مختلفی هست که پرسش و پاسخ به سئوالات اصحاب رسانه به طور زنده یکی از تاثیرگذارترین روش هایی است که شهروندان می توانند بهترین پاسخ ها را دریافت کنند.
وی افزود: شورای اسلامی شهررودبار به منظور ارائه گزارش عملکرد خود روز دوشنبه مورخه ۲۸ فروردین ماه جلسه پرسش و پاسخ با اصحاب رسانه را در سالن اجتماعات شهرداری برگزارخواهد نمود
رئیس شورای شهر رودبارتصریح کرد: پرسش و پاسخ اعضای شورای اسلامی شهر فرصتی است تا خدمات صورت گرفته در حوزه شهری، عمرانی، توسعه ای و فضای سبز به همراه اقدامات شهرداری برای توسعه فراگیر شهربرای مردم بیان شود.
وی تاکیدکرد: نشست پرسش و پاسخ می تواند بابی برای پذیرش انتقادات و پیشنهادات به همراه راهکارهای برای رسیدن به شهری ایده آل باشد.
مهندس صادق نژاد از اصحاب رسانه خواست تا با طرح سئوالات خود در روز دوشنبه جواب های قانع کننده خویش را دریافت کنند
🔴کانال تلگرام شهرداری رودبار
@ruodbar💯
@ruodbar💯

درباره نویسنده / روابط عمومی

[ همه نوشته های روابط عمومی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.