شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ اسفند 24, 1394 ساعت 12:06 |

با تلاوت قرآن مجید جلسه آموزشی کارکنان ادارات شهر رودبار با حضور شهردار،مدیریت شرکت جمع آوری پسماند شهر رودبار و کارکنان خدماتی ادارات شهر رودبار در دفتر شهردار برگزار گردید.
در ابتدا شهردار محترم ضمن خیر مقدم از حضور کارکنان خدماتی ادارات شهر رودبار در جلسه تفکیک زباله از مبداء شهرداری رودبارتقدیر و تشکر نمودند. ایشان تفکیک زباله از مبداءرا در جهت داشتن محیط زیست سالم از ضروریات امروز جامعه عنوان نمودند و اعلام داشتند با توجه به استفاده کاغذ در ادارات و به تبع آن تولید حجم زیادی کاغذ باطله، نهادینه نمودن امرتفکیک زباله در ادارات گامی مهم در امر تفکیک زباله از مبدا می باشد.
IMG_5339

IMG_5335

IMG_5337

IMG_5338

درباره نویسنده / مهسا مهری

[ همه نوشته های مهسا مهری → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.