شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ دی 23, 1395 ساعت 11:33 |

توجه به حقوق شهروندی سرلوحه فعالیت های شهرداری رودبار
شهردار رودباربا تبیین ابعاد مختلف حقوق شهروندی در ارتباط با مدیریت شهری ، اظهارداشت:در رابطه با مسائل حقوق شهروندی، سیستم مدیریت شهری باید به گونه ای تنظیم شود که مشارکت شهروندان را در امور شهرها جلب کند. به هر میزان در برنامه ها ، مشارکت مردم در خدمتگزاری، برنامه ریزی، اجرا و نظارت وجود داشته باشد، مدیریت شهری می تواند در انرژی، هزینه و امکانات صرفه جویی کند. در غیر این صورت، اگر مدیر شهری همه امکانات را در اختیار خود بگیرد و بخواهد بدون مشارکت مردم همه این کارها را انجام دهد، روند آن هزینه بر خواهد بود و با امکانات زیاد به هدف لازم نیز نمی تواند دست پیدا کند.
مهندس ناصر عطایی با تأکید بر اینکه آگاه سازی اقشار مختلف شهر نسبت به حقوق و وظایف متقابل آنها در حوزه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی به عنوان یک اصل مهم وتاثیرگذار باید در شهر مد نظر قرار بگیرد افزود: با تلاشهای فرهنگی انجام گرفته در شهرداری رودباراقدامات موثری در این زمینه صورت گرفته ولی برای نتیجه گرفتن نیاز است اقدامات فرهنگی بیشتری درسطح شهرهمگام با سایر دستگاهای مسئول انجام شود و بستر مناسب در این زمینه فراهم گردد.
وی با اشاره به جایگاه شهرداری درتبیین حقوق شهروندی گفت: امروزه بخشی از دولتمردان در تلاشند شورای اسلامی شهر و شهرداری جایگاه واقعی خود را پیدا کنند. اهتمام رییس جمهوربه موضوع حقوق شهروندی زبانزد است و پرداختن به موضوع حقوق شهروندی جزء برنامه های راهبردی دولت تدبیر و امید است.
عطایی تاکیدکرد: شورای اسلامی شهر و شهرداری برای ارتقای جایگاه خود باید به این مباحث ورود کنند و برای ترویج و آموزش اخلاق شهروندی تلاش نمایند.
کانال تلگرام شهرداری رودبار
@ruodbar💯
@ruodbar💯

درباره نویسنده / روابط عمومی

[ همه نوشته های روابط عمومی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.