شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ اسفند 30, 1395 ساعت 07:06 |

شورای اسلامی شهر رودبار، خدمات شهردار را در سال ۹۵ ارج نهادند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری رودبار اعضاء شورای اسلامی شهر رودبار با اهدا لوحی به مهندس ناصر عطایی از زحمات و خدمات بی شائبه شهرداررودبار در جهت خدمت به مردم و آبادانی شهر در سال ۹۵تقدیر و سپاسگزاری کردند.
در مطلع این لوح تقدیر آمده است: آنانکه در جهت خدمت به شهروندان گام بر می دارند، توفیق آن را دارند که از رحمت واسعه الهی و دعای خیر بندگان خدا برخوردار شوند.
در پایان لوح مذکور نیز از سوی اعضای شورای اسلامی شهر رودبار، توفیق شهردار در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ، تحت زعامت مقام عظمای رهبری و خدمت رسانی به مردم ولایتمدار و متدین رودبار مسئلت شده است.
@ruodbar💯
@ruodbar💯

درباره نویسنده / روابط عمومی

[ همه نوشته های روابط عمومی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.