شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ شهریور 4, 1395 ساعت 19:03 |

photo_2016-08-25_11-53-35

به گزارش روابط عمومی شهرداری رودبار ،شهرداررودبار با برگزاری مراسمی ضمن تبریک و نکوداشت روز کارمند با اشاره به سومین روز از هفته دولت و مناسبت روز کارمند، این روز را بهانه ای جهت تجلیل از کارمندان این سازمان دانست و اظهار داشت: بی تردید اعتلای کارکنان بدون اصلاح نگرش شهروندان و ترویج خدمات رفتاری نسبت به آنان میسر نخواهد بود.
وی تصریح کرد: کارمندان خدوم شهرداری رودبار با توجه به حجم زیاد مراجعات مردمی و درگیری مستقیم با مشکلات ریز و درشت شهری متحمل فشارهای زیادی می شوند اما همیشه با سعه صدر و احترام با ارباب رجوع برخورد می کنند و اگر در موارد اندکی برخوردی غیر از این صورت میگیرد ناشی از فشار بیش از حد مشکلات بر روی این عزیزان است.
مهندس عطایی خاطر نشان کرد: کارمندان جز اقشار زحمتکش و خدمتگذار جامعه و بازوی اصلی مدیران در اجرای برنامه ها هستند از این رو تکریم این بزرگواران وظیفه همه مدیران است.
شایان ذکر است، شهردار رودبار در پایان، از زحمات و تلاش های پرسنل خدوم شهرداری رودبار قدردانی بعمل آورد

درباره نویسنده / روابط عمومی

[ همه نوشته های روابط عمومی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.