شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ اردیبهشت 6, 1395 ساعت 05:28 |

اولین جلسه ستاد بحران شهرداری رودبار راس ساعت ۹ صبح روز دوشنبه مورخه ۳۰/۰۱/۱۳۹۵ به ریاست شهردار محترم و با حضور اعضاء ستاد بحران شهرداری با تلاوت آیاتی چند از کلام ا… مجید در دفتر شهردار برگزار گردید.
ایشان ضمن تشکر و تقدیر از کلیه اعضاء محترم ستاد بحران، عملکرد این ستاد را برای پیشگیری و مقابله با وقوع حوادث احتمالی در شهر رودبار در سال ۱۳۹۴، منجمله لایروبی به موقع رودخانه های شهر که از بروز سیلابهای اخیر به شهر پیشگیری نمود، مثبت ارزیابی نمودند.
شهردار رودبارضمن بیان اینکه شهر رودبار با شرایط خاص طبیعی خود با مخاطرات بسیار منجمله رانش، لغزش و سیل مواجه است و فروریختن دیوارحفاظتی خلیل آباد و دیوار ایستگاه زیتون را یکی از این خطرات و تهدیدات برشمردند اعلام نمودند بر اثر وقوع این گونه حوادث طبیعی بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان بار مالی برای شهرداری ایجاد شده است. در ادامه مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رودبار ضمن اعلام آمادگی این واحد برای آموزش کارکنان ادارات، نهادها و مدارس شهر رودبار به منظور آشنائی با خدمات و تجهیزات اولیه آتش نشانی، اعلام داشتند در سال ۱۳۹۵ کارشناسان این واحد از تجهیزات آتش نشانی ادارات و مدارس شهر رودبار بازدید خواهند نمود.
IMG_5630

درباره نویسنده / مهسا مهری

[ همه نوشته های مهسا مهری → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.