شهرداری رودبار

شهرداری رودبار

پایگاه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شهرداری رودبار

شهرداری رودبار
شهرداری رودبار

سخن سردبیر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار... با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر منطقه به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم  رودبار سربلند باشیم و شهری بسازیم درخور نام بلند آوازه رودبار . « انشاءالله » مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار   مشخصات شهردار نام: مهندس ناصر نام خانوادگی : عطایی متولد:۱۳۵۲/۰۱/۱۰ مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشدعلوم سیاسی سوابق مدیریتی :به مدت هفت سال شهردار رستم آباد- یک سال کارشناس امور شهری در استانداری در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۳به عنوان شهردار شهر رودبار از سوی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد . تلفن مستقیم شهردار:
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ فروردین 19, 1395 ساعت 12:40 |

photo_2016-04-07_05-38-39

اعطا کمک هزینه به دانشجویان توسط شهرداری در قبال فعالیت های تحقیقاتی شهر رودبار
مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار با اشاره به اهمیت برقراری ارتباط بین مدیریت شهری و دانشجویان اظهار داشت: در شهرداری رودبار به دنبال علمی تر شدن فعالیت ها بوده ایم و دانشجویان می توانند در این راه به مدیریت شهری کمک کنند.
وی ادامه داد: با نگاهی به سابقه پژوهش و کار پژوهشی در مدیرت شهری ایران خواهیم دانست که شهرداری ها و شوراها در این حوزه جایگاه مناسبی را ندارند و تنها برخی از کلانشهرها و مادرشهرهای کشور گام هایی در این زمینه برداشته اند. بی¬ شک اختصاص بودجه های منطقی و مناسب در امر تحقیق و پژوهش می تواند نوعی سرمایه¬گذاری کمی و کیفی در بدنه سازمان مدیریت شهری بوده و باعث بالندگی این نهاد در جهت ارتقای کمی و کیفی خدمات رسانی به شهروندان گردد و استفاده از دانش روز با همکاری دانشجویان در انجام فعالیت های شهری نتایج بسیار بهتری را به دنبال دارد
شهردار رودبار با بیان اینکه دانشجویان و اساتید می توانند در بهبود سیما و منظر شهری به شهرداری رودبار یاری دهند، گفت: تمامی فضاهای سطح شهر اعم از میادین، بلوارها، پارکها، فضاهای مرده سطح شهر می تواند سوژه ای برای انجام فعالیت های تحقیقاتی توسط دانشجویان و اساتید و در نهایت ارائه این تحقیقات به شهرداری برای اجرا باشد.
وی یکی دیگر از اثرات مثبت همکاری بین دانشجویان و شهرداری را اجرایی شدن فعالیت های تحقیقاتی بیان کرد و افزود: بخش عمده ای از فعالیت های تحقیقاتی در کشور به مرحله اجرایی نمی رسند و این موضوع اثرات منفی همچون کاهش انگیزه فرد محقق و هدر رفت سرمایه را به دنبال دارد که در صورت استفاده از این فعالیت ها در مدیریت شهری و اجرایی شدن آن در سطح شهر رودبار می توان شاهد ارتقاء انگیزه دانشجویان و اساتید و همچنین هدفمند شدن تحقیقات بود.
عطایی یادآور شد: ضمن آنکه در صورت اجرای پروژه هایی که مورد تایید شهرداری قرار گیرد، شهرداری می تواند کمک هزینه هایی را قبال این فعالیت های تحقیقاتی در اختیار دانشجویان قرار دهد.
در اجرای این فعالیت های تحقیقاتی موضوعاتی همچون بهبود فضاهای شهری، تغییر سیما و منظر شهری، ایجاد شادی و نشاط برای شهروندان با استفاده از دانش به روز موسسات آموزش عالی مد نظر قرار دارد ضمن آنکه عملیاتی شدن این طرح می تواند رابطه علم و عمل را که حلقه مفقوده مراکز آموزشی ما در کشور است را برقرار کند.

درباره نویسنده / روابط عمومی

[ همه نوشته های روابط عمومی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.